Політика

У Києві від COVID-19 пoмeрла 8-річна дитина. Ситуація виходить із під контролю. Єдиний вихід Кличко вважає…..

У Києві від ускладнень коронавірусної інфекції помер восьмирічний хлопчик. Ситуація з поширенням COVID-19 у столиці “тривожна”.

Про це сказав мер міста Віталій Кличко під час засідання Київської міської ради. За його словами, у лікарнях заповнено 75% ліжок із киснем.

“Тільки цього тижня в Києві – від 40 до 60 летальних випадків щодобово. Минулої доби, наприклад, – 41 смерть. Серед них помер восьмирічний хлопчик”, – сказав Кличко.

До того ж кожну добу в столиці госпіталізують понад пів тисячі людей. Більшість із них у тяжкому стані. Кличко зазначив, що 99% тих, хто потрапляє до лікарні, не вакциновані, а серед померлих немає жодної людини із щепленням від коронавірусу.

“Тому вакцинація сьогодні – єдиний спосіб зупинити швидке поширення вірусу та утримати медичну систему від колапсу. Тому що у нас практично заповнені реанімації. Заповнені 75% ліжок із киснем”, – сказав мер.

Кличко додав, що школярі поки що залишаться на дистанційному навчанні, оскільки в цю хвилю хворіють діти, зокрема важко.

OBOZREVATEL

Back to top button
error: Content is protected !!