Політика

Тарас Чорновіл жорстко щодо бійки Лероса і Тищенка: Це вже занадто навіть для слуг. Зазвичай те зелене болото просто починає вити й ревіти. А тут…

Відомий бандитський бригадир з 90-их Коля Оболонскій у Раді напав на Гео Лероса, коли той виступав із трибуни, звинувачуючи Зеленського та Єрмака у злочині Вагнерґейту. Воно й не дивно. Звичайний кримінальник із нульовим рівнем інтелекту може лише кулаками махати. Хоча, саме такі тупі кримінальні елементи і складають основу найбільш довіреного й наближеного до Зеленського середовища слуг. Зараз їх аж рве від почуття безкарності, тому треш буде лише наростати в геометричній прогресії. І якраз силові бандитські методи будуть усе більше в них домінувати.
Але тут показове інше. Лізти в Раді битися, щоб не дати опоненту виступати – це вже занадто навіть для слуг. Зазвичай те зелене болото просто починає вити й ревіти. А тут ситуація була особлива. Слуг, кураторів медіа, пазітівних блохерів дуже жорстко попередили – усіма силами замовчувати інформацію про розслідування СNN та закривати рота тим, хто про це згадує. Уже повернулися медведчуківські темники для олігархічних телеканалів. І наші “гонорові” журнашлюхи вірнопіддано виконують накази. Як бачите, ніхто з медіахвойд праведного гніву не демонструє, з роботи в знак протесту не звільняється. Бо де ще стільки зароблять за відверту проституцію?
І зрив Тищенка – теж знаковий маркерний хід. Брігадір знав, що його виходка буде належно оцінена хазяями. А для нас ще один доказ, що історія з вагнерґейтом дуже серйозна. Пропетляти не вдалося. Бити будуть регулярно й болісно. І у Вашингтоні, мабуть, доволі чітко Бубочці це пояснили. Звісно, що доки в нас війна з Росією, крайніх заходів не буде. Але після відставки увесь арсенал міжнародних засобів впливу впаде на голови стовпів кримінального режиму. Тому вони й чіпаються за дві речі: як безкінечно чіпатися за владу; як ще зараз наперед пробувати стишити, нівелювати дразливі теми, щоб не зафіксувалися в історичній пам’яті.
Back to top button