Події

Тарас Березовець: На Банковій проговорилися щодо справжніх причин нaпaду на помічника Зеленського

На своїй сторінці в Фейсбук Тарас Березовець  написав допис. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :
На Банковой проболтались относительно истинных причин произошедшего с первым помощником Зеленского Сергеем Шефиром. И ответ дал не кто иной, как подручный Ермака и Левочкина Михаил Подоляк. «Відразу скажу, що ми, безумовно, пов’язуємо цей напад з агресивною і навіть войовничою кампанією протидії активній політиці Глави держави. Політиці, спрямованої на істотне зниження традиційного впливу тіньових олігархів на суспільні процеси, а також на знищення політико-фінансових угруповань, що відверто працюють на наших зовнішніх опонентів», заявил он. Подоляк также связал происходящее с тем , что произошло «ситуативне об’єднання полукрімініальних політичних і економічних суб’єктів, для яких детінізація, деолігархізація і проведення судової реформи – пряма загроза їх безбідного існування».
Вот вам и вероятный ответ относительно покушения. Хотя его логичнее назвать «покушением», учитывая странный характер пулевых отверстий на капоте и их отсутствие на лобовом стекле. Вообще непонятно, как в таком случае мог получить ранения водитель. Одним словом, «покушение» больше смахивает на постановку и информационное накачивание слуг накануне голосования за «антиолигархический закон». Ничто так не стимулирует подталкивание к принятию решения, как атмосфера страха и паники за свою жизнь.

Back to top button