Політика

Семенченко розповів про стан дружини після “падіння зі сходів” та повідомив про тиск СБУ

Підозрюваний у створенні НВФ та теракті екснардеп Семен Семенченко стверджує, що СБУ шантажувала його нападом на близьких, а після того жінка дістала перелом носа та декількох кісток обличчя.

Про це Семенченко написав у Фейсбуці, повідомляє Цензор.НЕТ.

“Начальник Київського главку СБУ, його заступник та начальник слідчого відділу почали шантажувати мене тим, що на мою родину може бути скоєно напад. І запропонували охорону СБУ та співпрацю. Я знову відмовився. Після цього у справі з’явилися свідчення, що Наталя – мій “спільник””, – розповів Семенченко.

Далі, за словами екснардепа, на телефон його дружини почали надходити погрози “так званих “свідків обвинувачення””.

“А два тижні тому в результаті нібито “падіння із залізних сходів” моя дружина дістала перелом носа, кількох кісток обличчя та струс середньої тяжкості. Тиждень тому її було прооперовано – очне дно фактично довелося збирати частинами”, – повідомив Семенченко.

Він вважає, що мета врученої сьогодні його дружині підозри – не дати їй організувати людей на підтримку Семенченка.

Друзі, потрібен репост
Покидьок, який за сумісництвом обіймає посаду голови СБУ, перейшов усі кордони і показав, що ні в нього, ні в його замовників з офісу президента немає ні совісті ні честі. Чисто російський фсбшний стиль.
Півроку підручні Баканова намагалися добитися від мене потрібних свідчень, без яких сфальсифікована ними справа розсипалася на очах. Безрезультатно.
Тоді начальник Київського главку СБУ, його заступник та начальник слідчого відділу почали шантажувати мене тим, що на мою родину може бути скоєно напад. І запропонували охорону СБУ та «співпрацю». Я знову відмовився.
Після цього в справі з’явилися свідчення, що Наталя – мій «спільник», який координує діяльність «НЗФ Семенченка – Шевченка», а вказівки отримує у мене на побаченнях у ІТТ СБУ. Я знову надіслав шантажистів за відомою адресою. Тоді на телефон моєї дружини Наталії почали надходити погрози від так званих «свідків звинувачення» – штатних стукачів ФСБУ.
А три тижні тому в результаті нібито «падіння із залізних сходів» моя дружина отримала перелом носа, кількох кісток обличчя та струс середньої тяжкості. Тиждень тому вона була прооперована – очне дно фактично довелося збирати частинами. Цього покидькам здалося мало і сьогодні СБУ вручило підозру моїй дружині, матері моїх трьох дітей. Це спроба прив’язати мою дружину підозрою, щоб вона не змогла організовувати людей на мою підтримку та тиск на мене. Баканов, Єрмак та Зеленський перейшли усі кордони. І моральні та людські. Ви прорахувалися нелюди. Вам не зламати ні мене ні мою родину.
Коли я дивлюсь на фото моєї дружини мене переповнюють суперечливі почуття. Гіркота за те, що їй доводиться пережити все це в тій Україні за яку я воював, а вона працювала, створюючи «Організацію Дружин і матерів бійців АТО». А з іншого боку гордість за свою сім’ю, за те, що у дружини, матері та моїх дітей вистачило мужності з честю пережити це і не зламатися.
Будьте прокляті нелюди! І не рівняйте нас по собі! Ми не прогнемося. Слава Україні

Back to top button
error: Content is protected !!