Події

Подкопаєва поскаржилася на шахраїв, які цинічно задавили каченят у Києві і підставили її

Українська гімнастка Лілія Подкопаєва заявила, що в ролику, в якому у Києві Mercedes задавив каченятбули її номерні знаки, які зареєстровані на автомобіль Lexus. За словами знаменитості, ні вона, ні її сім’я не мають відношення до цього інциденту.

Зараз Подкопаєва разом з близькими знаходиться в США, де її діти закінчують навчальний рік. Відповідний пост гімнастка опублікувала на сторінці в Facebook.

Знаменитість повідомила, що в день події перебувала у тренувальному гімнастичному таборі у штаті Теннессі. Зараз вона не знає, у який спосіб її номерний знак автомобіля Lexus потрапив до зловмисників і використовується машиною Mercedes.

Зірка зазначила, що стосовно цього буде звертатися до Національної поліції і зараз її юристи вивчають це питання.

Також Подкопаєва додала, що її сім’я отримала безліч повідомлень з погрозами і засудженням, незважаючи на те, що в ситуації ніхто не розібрався.

“У нашій сім’ї ми з любов’ю ставимося до тварин і всіляко підтримуємо організації захисту тварин. Я засуджую дії водія, який був за кермом Mercedes і докладу максимум зусиль, щоб встановити його особу. Закликаю громадськість мені в цьому допомогти”, – підсумувала гімнастка.

Back to top button
error: Content is protected !!