Політика

Блогер РФ Ейдман попередив Україну: “Путін не зупиниться, наші танки на чужій землі”

Кремль не приховує підготовку до війни з Україною. Загроза більш ніж серйозна, вважає Ігор Ейдман.

Росія демонстративно стягує війська до кордонів України, високопоставлені особи РФ відкрито загрожують Києву війною. На цьому тлі розгортається фейкові історії про “убитому хлопчика” на Донбасі. Все це говорить про те, що ризик настання РФ на Україну вкрай високий. Таку думку висловив у своєму блозі в Facebook російський соціолог, опозиціонер Ігор Ейдман, передає Діалог.UA.

“Путін не зупиниться”, – попередив експерт. З його слів, на це у беззмінного президента РФ три причини. По-перше, сам збудований Путіним режим вимагає військових умов. Рейтинг Кремля тримається тільки на одному – страху перед образом ворога. “Режиму необхідні постійні” маленькі переможні війни “, щоб тримати населення в стані … патріотичного сп’яніння”, – пояснив експерт. Він нагадав, що восени 2021 року в РФ мають відбутися вибори до Держдуми. Майбутні масові фальсифікації, як і розправу над опозиціонером Олексієм Навальним в тюрмі, “спише війна”, вважають в Кремлі.

По-друге, Україна залишається “ідеєю фікс” Путіна. Він мріє про відновлення імперії, яка без України неможлива. У зв’язку з цим нападки на Київ продовжаться, поки він залишається при владі, вважає Ейдман. І третя причина ймовірної майбутньої війни з Україною – це спроба Кремля “показати силу” новому президенту Сполучених Штатів Джозефу Байдену. Природно, вдарити по США у Кремля сил немає і він обрав для демонстрації більш слабку жертву – Україна.

Ейдман підкреслив, що тільки жорстка відповідь України і Заходу на нову агресію здатний зупинити масштабне вторгнення військ РФ. Блогер закликав росіян робити все, щоб наблизити поразку РФ в загарбницької війни з Україною. Це, з його слів, “протверезить” народ і наблизить демократичні зміни в країні. “Це наш громадянський обов’язок … Вітчизна в небезпеці – наші танки на чужій землі”, – констатував експерт РФ.

Back to top button