Блоги

Адвокат : Майже добу думав чи писати. Чесно кажучи, я досі в легкому шоці. Працівником карного розшуку було підкинуто 200 $ США.

Майже добу думав чи писати. Чесно кажучи, я досі в легкому шоці, оскільки за 10 років роботи, з таким брудним методом як підкидання речових доказів стикаюсь вперше.
Вчора 05.08.21 р., в мого підзахисного за місцем проживання, слідчими СУ ГУ НП в Хмельницькій області Лачіним Л.М., спільно ще з десятком правоохоронців проводився обшук. При цьому майже одразу після початку його проведення, працівником карного розшуку (його особу встановлено), було підкинуто 200 $ США.
Вказане підкидання відбулось безпосередньо при мені, вони були в рукаві чи руці оперативника, а він їх просто скинув на підлогу.
Коли вказані долари, розгорнули, вони всі виявились в плямах бурого кольору схожі на кров
Далі слідчий спокійно описує їх в протокол обшуку при цьому зазначає що вилучив їх з коридору, не пишучи де саме були знайдені ці кошти та звідки вилучені.
Я заявив, що кошти підкинуті, про що написав окремі пояснення, після обшуку, поняті також написали що не бачили факту вилучення коштів зазначених в протоколі, не бачили звідки їх вилучили. Також все озвучив на відео, яким фіксувався обшук.
На сьогодні мова йде про особливо тяжкий злочин, за яке передбачено покарання 15 років, а цим підкиданням слідчі думають що забезпечили собі залізну підставу для звинувачення особи.
На сьогодні однозначно кажу, що буду звертатись із відповідною заявою про вчинення злочину.
Будьте пильними…

Back to top button